اخبار و مقالات

فروش عمده یا تکی لباس زیر

فروش عمده لباس زیر

فروش عمده یا تکی لباس زیر

امروزه لباس زیر بازار بسیاری گرمی دارد. از این رو افراد زیادی تمایل به شروع این کار دارند. عده ای ممکن است به فکر تولیدی لباس زیر و فروش آن به صورت عمده و یا عده ای نقشه فروش تکی آن را در سر می پرورانند. از این رو در مقاله فروش عمده لباس زیر از سایت آنامکث به بررسی موارد و اطلاعات مورد نیاز برای فروش عمده لباس زیر می پردازیم. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

  1. میزان درآمد فروش عمده لباس زیر
  2. راه اندازی صفر تا صد مغازه لباس زیر
  3. مقدار درامد فروش تکی لباس زیر
  4. میزان سود فروش لباس زیر

در این مقاله سعی داریم به شما کسب و کار فروش عمده و تکی لباس زیر از صفر تا صد را شرح دهیم.

فروش عمده لباس زیر

ست فانتزی کد 3050 جهت مشاهده محصول کلیک کنید.

از بین این همه کار چرا فروش عمده یا تکی لباس زیر؟!

در میان انواع مختلف پوشاک زنانه مردانه و بچه گانه، لباس زیر قسمت مشترک و جدا نشدنی از زندگی هر کسی در هر سنی و با هر جنسیتی است. لباس زیر اولین البسه ای می باشد که انسان اولیه نیاز به آن را حس نمود و به دنبال آن گشت. از آن زمان به بعد، سال هاست که تمامی افراد از سال‌ های اولیه زندگی تا ثانیه های انتهایی عمر خود از آن استفاده می کنند. همه اشخاص از لباس زیر استفاده می نمایند.

نکته مورد علاقه فروشندگان لباس زیر

نکته جالبی که درباره لباس زیر وجود دارد این است که عمر لباس زیر کوتاه می باشد و پس از گذشت زمان یه تعویض آن باید اقدام نمود. درباره لباس زیر های فانتزی زنانه و دخترانه بعضی وقت ها حتی تنها یکبار پوشیده می شوند و بانوان تنوع بالا در پوشش لباس زیر را بسیار دوست دارند. از این رو نیاز به خرید لباس زیر یک نیاز همیشگی است.
لباس زیر قیمت پائینی دارد و نسبت به باقی پوشاک به منظور هدیه کوچک و زیبا می توان لباس زیر را در نظر گرفت.
از دیگر علت های محبوبیت فروش لباس زیر این است که مد تاثیر کمی  روی لباس های زیر می گذارد. مدت های مدیدی است که بانوان از شورت لیفه زنانه نخی استفاده می کنند و هنوز هم این تقاضا وجود دارد.
بنابراین با توجه به همین موارد گفته شده یک مغازه لباس زیر فروشی می‌ تواند در تمام مدت سال با خیالی راحت به فروش خود ادامه بدهند. به این دلیل که هم تحت تاثیر گردش فصل قرار نمی گیرد و هم در تعطیلات و مراسم های عزاداری و جشن ها و دیگر مناسبت ها، فروش لباس زیر متوقف نمی گردد.

سوالات متداول در زمینه فروش عمده لباس زیر

حال که به اهمیت فروش لباس زیر پی بردیم به بیشترین سوالات متداول در زمینه فروش فروش لباس زیر که در قسمت قبل معرفی کردیم می پردازیم.

میزان درآمد فروش عمده لباس زیر 

فروش لباس زیر یکی از سودمندترین کسب و کار ها می باشد. در زمینه فروش عمده یا تکی لباس زیر شما می توانید حدود ۳۰ تا ۱۰۰ درصد کسب سود نمائید. که این آمار، کسب و کار فروش عمده یا تکی لباس زیر را جز پرسود ترین کسب و کار ها قرار می دهد. ولی اندازه درآمد ماهانه فروش لباس زیر کاملاً متکی به شما و مهارت شما دارد. احتمال دارد از صفر شروع کرده و تا میلیاردها سود پیش بروید. هیچ نقطه پایانی در فروش عمده یا تکی لباس زیر نیست. هرچه شما در کارتان پیشرفته‌ تر باشید مشتری بیشتری جذب خواهید کرد. هرچه رضایت مشتری بیشتر، تعداد مشتری بالا تر و هرچه تعداد بیشتر قاعدتا سود شما هم بهتر خواهد بود. هر کسب و کار برای رسیدن به نقطه اوج و سود دهی بالا معمولاً ۳ سال زمان نیاز خواهد داشت. در صورتی که تازه کسب و کار خود را شروع نموده اید و سود معقولی ندارید به شما توصیه می کنیم که ناامید نشوید. شما در حال کسب مهارت های مورد نیاز برای خبره شدن در کسب و کار می باشید.

درآمد مغازه لباس زیر فروشی

به طور کلی می‌توان گفت درآمد یک مغازه لباس زیر فروشی از متوسط تا بسیار بالا می تواند باشد همه چیز به شما و مهارت آن در فروش بستگی دارد نوع جنس شما باید مطابق سلیقه مردم همان منطقه باشد قیمت آن متناسب با درآمد و سطح اقتصادی محله باشد.

میزان سرمایه اولیه مورد نیاز

فروش عمده یا تکی لباس زیر از آن دسته کسب و کار هایی می باشد که می توان با سرمایه اندک استارت زد. هیچ وقت نیاز نیست نگران از مد افتاده شدن لباس زیری که می فروشید باشید. نیاز به نگرانی پایان فصل و مشکلات انبارداری لباس زیر نیست. به این دلیل که لباس زیر در همه فصل های سال مشتری خواهد داشت.

فروش عمده لباس زیر

ربدوشامبر قلب max کد 023 جهت مشاهده محصول کلیک کنید.

همچنین مغازه لباس زیر نیاز به مساحت بزرگی نخواهد داشت و می توان در قالب یک مغازه بسیار کوچک هم فروش عمده یا تکی لباس زیر را شروع کرد. بسیاری از بانوان با فروش در خانه به شروع فروش عمده و یا تکی لباس زیر می پردازند.

مزایای فروش لباس زیر

مزیت های فروش عمده و تکی لباس زیر خیــــــــــلی زیاد است. مثل سود خوب، مشتری زیاد، قیمت معقول و همچنین کم حجم بودن لباس زیر. لباس زیر توسط تمام افراد جامعه مصرف میشود. لباس زیر تحت تاثیر مد کمتر قرار می‌گیرد. پس هرگز نگران اینکه جنس روی دستتان بمانند نباشید. سرما و گرما تاثیری روی فروش لباس زیر نخواهد گذاشت .مشتری آن اکثرا بانوان بوده پس می توان کاملا امیدوار باشید که فروش عالی خواهید داشت.

مدت زمان لازم برای سود دهی فروش عمده و تکی لباس زیر

سود با اولین فروش آغاز می‌شود شاید همان لحظه خرید. اما چه زمانی شما به درآمد بالا از طریق فروش لباس زیر می رسید به طور متوسط هر کسب و کار ۳ تا ۵ سال زمان میبرد تا به بالای نمودار سوددهی خود برسد،این به این معنا نیست که شما در سال اول سود بالا ندارید بلکه نقطه اوج کار شما بعد از سه سال و زمانی که شما تعداد بسیاری مشتری ثابت وتجربه بالا دارید. و بهترین تولیدکنندگان و فروشندگان لباس زیر را می شناسید. خرید عمده لباس زیر مهمترین و اولین قدم شما در به دست آوردن موفقیت است. این شاه کلید پیروزی می تواند هرچه زودتر شما را در رسیدن به هدف تان یاری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *